%30 -60 İndirimden Faydalanmak İçin


Ürünlerimizi İlk Alışta ve Ömür Boyu %30 – 60 arası İndirimli Almak İçin Bir Defaya  Mahsus Yukardaki Başlangıç Paketlerinden birini seçebilirsiniz.  Sadece Müşteri olmak için ve indirimden birebir yararlanmak için STARTER PAKETTEN ( GİRİŞ PAKETİ ) Alış Veriş Yapmanız Gerekmektedir.  Ürünlerden istediğinizi seçebilirsiniz. CV puanı ürünlerin yanında yazar STARTER yani BAŞLANGIÇ PAKETİ için 30 cv puanına tamamlamanız yeterlidir.

%30 – 60 indirimden Faydalanmak İçin Tıklayın
KAYIT İÇİN : https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

 

 

5 Responses

 1. ogansia dedi ki:

  Merhabalar Cahit Bey … Ogansia Ürünleriyle tanıştıran distribitörümüzle iletişime geçmeniz sizin için daha uygun olur…

 2. İbrahim Yıldırım dedi ki:

  Ben İbrahim Yıldırım bir buçuk iki yıldır üyeyim ancak yüzde on indirimli ürün alıyorum aldığım zaman da 1 milyona yakın ürünler alıyorum ancak kademem nedir marka dik sistemde yükselme nedir üyelerin var halen yüzde on indirimli ürün alıyorum sebebini öğrenmek istiyorum sponsorum bu konuda bilgi vermiyor

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar İbrahim Bey Bende sizin gibi üye yani distribitörlerden biriyim… http://ogansiaurunleri.com sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ben Ogansia Firmasının Bayilerinden
   ( Distribitörlerinden ) biriyim. http://ogansiaurunleri.com Benim şahsi sitemdir. Ürün ile fiyatı konusunda ve indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. İletişime geçmeniz gereken adres telefon ve mailler aşağıdadır. Adınızı ve OG ile başlayan bayi kodunuzu ileterek sıkıntınızı anlatabilirsiniz.
   İhsaniye Mah. Can Sok. No:2 Dünya İş Merkezi Kat:4 No:14 Nilüfer / BURSA
   Tel: +908503045874
   Faks: +90 850 304 58 74
   Whatsapp: +90 850 304 58 74
   E-Posta bilgi@ogansia.com

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Raif bey rcinar1441@gmail.com.tr bu mailiniz çalışmamakta böyle bir mail adresi yok. Düzgün bir mail yazarsanız cevap alırsınız..
   Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız.
   http://ogansiaurunleri.com sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ürün ile fiyatı konusunda ve indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. Sistemimiz Network Marketing sistemidir.
   KAYIT İÇİN : https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir