TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

BİTKİ KARIŞIMLI TABLET
TAKVİYE EDİCİ GIDA

Vücudu yenileyici ve arındırıcı etkisi bulunan bitki özlerinin, kolay kullanıma uygun tablete dönüştürülmüş hali…

İÇİNDEKİLER

K. Kantaron ekstraktı, Enginar yaprağı ekstraktı, Çörekotu ekstraktı, Reishi mantarı ekstraktı, Karahindiba ekstraktı, Zeytin yaprağı ekstraktı, Isırgan yaprağı ekstraktı, At kuyruğu otu ekstraktı, Siyah üzüm ekstaktı, Meyan kökü ekstraktı…

 Kutu içeriği : 90 Tablet Net : 400 mg

Günde 3 defa 1’er tablet bol su ile alınması tavsiye edilir.
FİYATI : 122.20 TL

 

PROPOLİS
TAKVİYE EDİCİ GIDA

Propolis, arılar tarafından değişik bitki tomurcuklarından yaprak ve gövdelerinden toplanıp biriktirilen ve kovanda üretilen doğal bir üründür. Arılar bu maddeyi kovanlarının çatlak ve hasarlanmış yerlerinin tamirinde, dezenfeksiyonunda ve dış etkenlerden korumak amacıyla kullanırlar. Arıcılar kovandaki balı aldıktan sonra propolisi kovandan kazıyarak toplarlar, toplanan bu propolisler işlemden geçirilip damıtılarak içeriğindeki balmumu ve diğer başka materyallerden arındırılır ve etkin maddeleri temel alınarak saflaştırma aişlemi yapılır. Bu işlem sonucunda propolis ekstrakt olarak kullanıma hazır hale getirilir. Propolisin içeriğinin önemli bir bölümünü flavonoitler oluşturur bunun yanısıra bileşiminde, polifenoller, fenolik asitler ve bunların esterleri, terpenler, steroitler, A, B1, B2, B6, C ve E vitaminleri, magnezyum, kalsiyum, iyot, potasyum, sodyum, bakır, çinko, mangan ve demir bulunur. Propolis içerisinde yoğun olarak bulunan flavanoidler, çok güçlü antioksidanlardır. Antioksidanlar, serbest radikalleri sönümleme özelliğine sahiptirler, böylece lipidleri korurlar ve C vitamini gibi diğer bileşiklerin oksitlenmesini ve yıkılmasını engellerler. Propolisin güçlü antimikrobiyal aktivitesinden dolayı, doğal antibiyotik olarak bilinir. Bu etkileri oluşturan bileşenin kafeik asit fenetil ester olduğu belirlenmiştir.

Kutu içeriği :90 Tablet Net : 400 mg

Günde 3 defa 1’er tablet bol su ile alınması tavsiye edilir.
FİYATI : 96.20 TL

 

 

SPIRULINA 

TAKVİYE EDİCİ GIDA


Spirulina asırlardır tüketilen mikroskobik su yosunudur. Yani mavi-yeşil algler, mavi-yeşil bakterilerdir. Geçmişi 1500’lü yıllara dayanmaktadır. Gıda takviyesi olarak kullanılan Spirulina ise özel olarak yetiştirilir, bu şekilde zehirli atıklar vb. sağlığa zararlı maddelerle kirlenmemiş olması garanti altına alınır. Spirulina’nın yetiştirilebilmesi için tropikal iklim, güçlü güneş ışığı, saf su kaynağı ve kirlenmemiş bir çevre gerekir. Özel olarak temiz sularda yetiştirilen Spirulina toplandıktan sonra ideal olarak yine özel bir teknoloji ile kurutulur. Çok kısa sürede kurutma işleminin gerçekleşmesini sağlayan bu teknolojinin kullanılmasının amacı oksitlenmeyi önlemektir. Kurutulan spirulina toz haline getirilerek kullanıma hazır hale getirilir. Spirulina’nın bu kadar değerli olmasının nedeni içeriğindeki vitaminlerin, minerallerin, proteinin kendiliğinden içinde var olması, dışarıdan ilave edilmemiş olması ve vücutta emilim miktarının yüzde 90’lara varmasından kaynaklanmaktadır. Yüksek miktarda bitkisel protein içeren Spirulina, günlük hayatta tükettiğimiz bir çok besinde nadir olarak bulunan temel amino asitlerin tamamını, organizmamızda bulunması gereken 8 elzem amino asiti içermektedir. Bu elzem amino asitlerin hepsi Spirulina dışında hayvansal gıdaların içerisinde bulunmaktadır. Bu yönüyle vejeteryanlar için çok değerli bir besin türüdür. Spirulina vücudunuzdaki ağır metallarden ve toksinlerden arınmanızı sağlar. Selüloz içermeyen zar duvarları olduğundan kolaylıkla sindirilebilir ve enerji verir. Spor yapanlar için yüksek protein, mineral ve vitamin içeriği sayesinde kas yapısı gelişimini ve kasların daha çabuk toparlanmasını destekler.

Kutu içeriği : 90 Tablet Net : 400 mg

Günde 3 defa 1’er tablet bol su ile alınması tavsiye edilir.
FİYATI : 96.20 TL

 

 

REISHI MANTARI

TAKVİYE EDİCİ GIDA

Ölümsüzlük mantarı’ olarak da bilinen kırmızı reishi mantarı geleneksel Çin ve Japon tıbbında yaklaşık 2000 yılı aşkın süredir kullanılan en eski mantar türüdür. Kırmızı reishi mantarının Latince adı Ganoderma Lucidum’dur. Kırmızı Reishi mantarı odunsu yapısı nedeni ile hazmı mümkün olmadığından yenebilen mantarlardan değildir. Bu yüzünden genellikle ekstrakt olarak toz haline getirilir ve suda çözdürülerek tüketilir. C vitamini ile birlikte tüketildiğinde içeriğinde bulunan maddelerin vücudumuzdaki emilimi daha da kolaylaşmaktadır. Ganoderma lucidum mantarında 400’ün üstünde biyolojik aktif bileşen bulunmaktadır. Bunlar Polisakkaritler, Triterpenler, Alkaloidler, Nükleotidler, Steroller, Lektin ve Protein gibi iz elementleridir. Ganoderma Lucidum’ da organik halde Germanyum bulunmaktadır. Germanyum çok kuvvetli bir antioksidandır. Germanyum, organizmanın bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi vücudun toksinlerden arınması sağlamakta, yaşlanmayı geciktirmekte, adaptojen özelliğiyle kandaki PH., Potasyum, Kalsiyum, Trigliserit, Bilirubin ve Ürik Asit seviyesini normalleştirmektedir. Reishi mantarının içerdiği en önemli bileşik gruplarından biri de triterpenlerdir. Bu mantarda 140’ın üzerinde farklı triterpen bulunmaktadır. Antiseptik, antibakteriyel etkileri olan triterpenler vücutta histamin salınımına engel olurlar. Meyvemsi gövdesi, Beta-D-Glucans içeren şifalı bitkiler arasında en aktif polisakkaritlere sahiptir. Reishi mantarı ayrıca ergosteroller, tamamlanmış proteinler, doymamış yağ asitleri, vitaminler, riboflavin (B2), magnezyum, kalsiyum ve çinko içeren mineraller ihtiva eder. 

Kutu içeriği : 90 Tablet Net : 400 mg

Günde 3 defa 1’er tablet bol su ile alınması tavsiye edilir.
FİYATI : 96.20 TL

 

 

BİTKİ KARIŞIMLI SIVI EKSTRAKT

TAKVİYE EDİCİ GIDA

Doğanın mucizesi bitkilerin Reishi Mantarıyla desteklenmiş, arındırıcı ve yenileyici etkisiyle vücudunuza değer verin…

İÇİNDEKİLER
Saf Su, Küçük Kantaron Otu, Kırmızı Reishi Mantarı (Ganoderma Lucidum), At Kuyruğu Otu (Kırkkilit), Kara Hindiba, Zeytin Yaprağı, Meyan Kökü, Enginar Yaprağı, Isırgan Yaprağı, Nar Çekirdeği, Çörekotu, Çoban Çökerten, Hindiba, Kuru İncir, Bamya Çiçeği (Hibiskus), Kuşburnu, Siyah Üzüm Çekirdeği, Ceviz, Kuru Kayısı, Kuru

Erik, Siyah Kuru Üzüm, Muz, Kırmızı Elma

Kutu İçeriği : Adet 2 X 250 ml. Net : 500 ml.
FİYATI : 237.25 TL

 

 

UYARI : Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. 
http://ogansiaurunleri.com  sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ürün ile  fiyatı konusunda ve  indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. Sistemimiz Network Marketing sistemidir.
KAYIT İÇİN : https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

 

 

12 Responses

 1. Hakkı dedi ki:

  Yeşil çayı almak istiyorum

  • ogansia dedi ki:

   https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531
   Buradan Kaydolup ürün alabilirsiniz. Hatta Buradan kaydolduğunuzda anında ve bundan sonraki alışverişlerinizde ömür boyu %30 indirimli alma hakkına sahipsiniz.
   Bunun için minimum 300 TL lik alışveriş yapmanız gerekmektedir. Çayı tek almak istiyorsanız iletişim kısmından bizimle iletişime geçiniz.

 2. Selma ESEN dedi ki:

  amacınız para kazanmak bu fiyatlar nedir insanoğlu nasıl alsın bu fiyatlara

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Selma ESEN Hanım… Burada gördüğünüz fiyatlar satış fiyatlarıdır. Kaydol bölümünden girerek %30 İndirim hak edebilmek için ilk alışta bir defaya mahsus 300 TL lik alış veriş yapmanız gerekli. Ayrıca Ben Ogansia firmasının bir distribitörüyüm. Satış şeklimiz Network sitemiyle çalışan bir satış sistemidir. Fiyatlar neye göre pahalı? Ürünlerin fiyat tesbitini firmamızın genel kurulu düzenlemektedir. Diğer Yurtdışından ülkemize girip satış yapan bir çok firmaların ürünlerine ve kalitelerine göre onlardan daha ucuzdur ve kalitelidir… Yanlış anlamayın ürünlerimizin üretimi yapılırken milyon dolarlık arge çalışmalarıyla ortaya çıkmaktadır ve En önemlisi FDA onayı mevcuttur… Aktar işi değildir… İlgi ve alakanıza teşekkür ederim sağlıklı günler dilerim.

   • Cansel Işık dedi ki:

    Evet ben doğruluyorum, üye değilim ama fibromiyalji ve eklem rahatsızlıklarım da dahil huzursuz bağırsak sendromundan çok muzdariptim,aynı zamanda kilo tutuyordu vücudum.Tıkanmıştı metabolizmam.Kolon temizliği detokslar mı istersiniz,aklınıza gelecek her bitkisel alternatif tıp ritüellerini denemiştim.Şeker ve Tansiyonda oluşmuştu.Arkadaşlarımdan birisi durumuma üzüldüğü için üyesi olduğunu belirtti ve üyeler arasında doktorlarında olduğunu söyleyerek onlara danıştı.Sonra bana bir kutu SPIRULINA olanı hediye etti.Bunların yanı sıra B vitamini ve Magnezyumda alıyordum.Vitaminlerimle kullanmış olmama rağmen 1 kutunun etkisini anlatamam,iki hafta içinde yıllardır her ne yaptımsa veremediğim kiloyu tıkır tıkır verdiğimi fark ettim.Ayrıca ben aç karnına kullanılınca kilo verdirdiğini,tok karnına kullanınca kilo aldırdığını bile bilmiyordum.Resimlerini yollamıştı whatsaptan ama reklam işte diyerek bakmamıştım.Çünkü ben daha çok kas ağrılarım için dertlenmiştim ona.Gerçekten aktar işi değilmiş.Ona kalırsa piyasada ne paralarımızı sömürdüler uyduruk tozlarla,yapraklarla.Ürünlerin içeriğinde Reishi mantarının da olması muhteşem.Hayran kaldım.İkinci kutuya geçeceğim.

    • ogansia dedi ki:

     Merhabalar Cansel Işık Hanım… İlgi ve alakanız için vede yorumunuz için size çok çok teşekkür ederim. Fiyat Olarak Diğer firmaların fiyatlarından düşük olduğu gibi adet olarak da içinde fazla var zaten… Size tekrar teşekkür edirim ve yaşamınız boyunca sağlık ve mutluluklar dilerim….

 3. Yeşim Karagöz dedi ki:

  Merhaba
  kaydolmayi denedim fakat sayfa açılmıyor.

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Yeşim Hanım Öncelikle Geçmiş Olsun… https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531 kayıt adresimiz bu. Buradan Kaydolabilirsiniz. Kullanıcı Kod kısmınıza İsminizi ve bulunduğunuz şehrin plakasınıda ekleyip yazabilirsiniz. Üye olamassanız telefonunuzu bırakın sizi ararım. ürünler konusunda da size yardımcı olurum. Tekrar geçmiş olsun sağlıkla kalın.

 4. Said çavdır dedi ki:

  İyi günler ben üç farklı takviye edici gidanizi aldım aldığım kişiler ucunu aynı zamanda kullanın dediler yani günde 9 tane yutmuş olucam ve bu da bana biraz saçma geldi sizce ne yapmalıyım

  • ogansia dedi ki:

   Sayın Said Bey Üzerinde günde ne kadar kullanacağınız yazılıdır. 3 ürünü de sabah öğle akşam kullanmanızda hiç bir sakınca yoktur… Kendimde o şekilde kullanıyorum.

 5. Hüseyin dedi ki:

  Aç karna mı yoksa tok karna mı alıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir