TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

 

PROPOLİS
TAKVİYE EDİCİ GIDA

Propolis, arılar tarafından değişik bitkilerin tomurcuklarından,yapraklarından ve gövdelerinden toplanıp biriktirilen ve kovandaüretilen doğal bir üründür. Arılar bu maddeyi kovanlarının çatlak vehasarlanmış yerlerinin tamirinde, dezenfeksiyonunda ve dış etkenlerdenkorumak amacıyla kullanırlar. Arıcılar kovandaki balı aldıktan sonrapropolisi kovandan kazıyarak toplarlar. Toplanan propolisler işlemdengeçirilip damıtılarak içeriğindeki balmumu ve diğer başkamateryallerden arındırılır ve etkin maddeleri temel alınarak saflaştırmaişlemi yapılır. Bu işlem sonucunda propolis ekstre olarak kullanımahazır hale getirilir.

Uyarılar:Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaçkullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalarnormal beslenmenin yerine geçmez.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocuklarınkullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veyatedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg x 90 Tablet

FİYATI : 128.70 TRY

 

 

SPIRULINA 

TAKVİYE EDİCİ GIDA

Spirulina, mavi-yeşil algler olarakbilinen ve asırlardır tüketilen, suda yaşayan mikroskobik bir yosundur.Geçmişi 1500’lü yıllara dayanmaktadır. Gıda takviyesi olarakkullanılan Spirulina ise özel olarak yetiştirilir, bu şekilde zehirli atıklarvb. sağlığa zararlı maddelerle kirlenmemiş olması garanti altına alınır.

Yüksek miktarda bitkisel protein içeren Spirulina, günlük hayattatükettiğimiz birçok besinde nadir olarak bulunan temel aminoasitlerintamamını içermektedir. Bu temel aminoasitlerin hepsiSpirulina dışında hayvansal gıdaların içerisinde bulunmaktadır.Buyönüyle Spirulinavejeteryanlar için değerli bir besin kaynağıdır.

Uyarılar:Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocuklarınkullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veyatedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg X 90 Tablet

FİYATI : 128.70 TRY

 

 

REISHI MANTARI

TAKVİYE EDİCİ GIDA

Kırmızı reishi mantarı, geleneksel Çin ve Japon tıbbında yaklaşık 2000 yılı aşkın süredirkullanılan en eski mantar türüdür ve içerisinde 400’ün üstünde biyolojik aktif bileşenbulunmaktadır. Reishi mantarı ayrıca ergosteroller, tamamlanmış proteinler, doymamışyağ asitleri, vitaminler, riboflavin (B2), magnezyum, kalsiyum ve çinkoiçeren mineraller ihtiva eder.

Uyarılar:Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocukların kullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg x 90 Tablet

FİYATI : 128.70 TRY

 


BİTKİ KARIŞIMLI TABLET

TAKVİYE EDİCİ GIDA

 

Doğadan gelen bitki özlerinin kolay kullanıma uygun tablete dönüştürülmüş hali…

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocukların kullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg x 90 Tablet
FİYATI : 223.7 TRY

 

LS1001
BİTKİ KARIŞIMLI SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA

 

Doğanın mucizesi bitkilerin takviye edici katkısıylavücudunuza değer verin…

Metabolizmayı destekleyici etkisi bulunan doğadan gelen bitki özlerinin formüle edilerek günlük hayatınızda rahatça kullanabilmeniz için sizlere sunulmuştur.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocukların kullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 2 defa 1 er poşet (15 mL) kullanılması tavsiye edilir.  

Kutu İçeriği
40 x 15 mL
NET: 600 mL

FİYATI : 323.70 TRY

 

KRİLL OİL TAKVİYE EDİCİ GIDA

 

Krill, dünyanın dört bir yanında okyanuslarda yaşayan, küçük, yarı saydam ve karidese benzeyen kabuklu bir deniz canlısıdır. Krill yağı Antarktik Krill’i adı verilen kabuklu minik bir canlıdan elde edilir ve son zamanlarda en çok tercih edilen omega-3 kaynağıdır. Krill yağı % 40 fosfatidilkolin, EPA ve DHA olarak % 30 omega-3 yağ asitleri, astaksantin, vitamin A, vitamin E, çeşitli yağ asitleri ve yeni deniz flavonoidlerinden oluşur. Krill yağı 1990’larda keşfedilmiştir. Krill yağı gıda takviyesi olarak 2002 yılında tüm dünyada kullanılmaya başlanmıştır ve 2002 yılından beri NASA tarafından astronotların beslenme programında kullanılmaktadır. Krill yağı 2010 yılında Belçika’da, 2011 yılında ise Danimarka’da yılın ürünü olarak seçilmiştir.

Krill yağı ile karşılaştırdığımızda, balık yağı daha yüksek yoğunlukta omega-3 yağ asitleri içermesine rağmen, krill yağında bulunan omega-3 yağ asitleri vücut tarafından daha iyi emilir. Bunun nedeni, balık yağındaki omega-3 yağ asitlerinin sadece lipitle çözünebilen trigliseritlere veya etil esterlere bağlanmasına karşılık, krill yağındakilerin amfipatik fosfolipidlere bağlanmasıdır, yani hem suda hem de yağda çözünürler. Krill yağındaki fosfolipitler EPA ve DHA’nın daha iyi emilmesine katkıda bulunur. Balık yağı ile karşılaştırdığımızda, krill yağı doğal olarak astaksantin içerir. Astaksantin betakaroten gibi karotenoid sınıfına ait doğal, kırmızımsı bir pigmenttir. Astaksantin esas olarak yeşil algler tarafından üretilir. Alglerle beslenen kabuklulara kırmızı rengi verir. Yüksek astaksantin miktarı krill yağını bozunmaya karşı korur. Omega-3 yağ asitleri vücutta EPA ve DHA’ya metabolize olur. Bu nedenle, EPA ve DHA bakımından zengin olan omega-3 yağlarının doğrudan besin olarak alınması, takviye edici gıda olarak en fazla yararı sağlamaktadır.

60 Kapsül
FİYATI : 210 TRY


COLOSTRUM TAKVİYE EDİCİ GIDA

 

Ağız sütü olarak da bilinen kolostrum, doğumdan hemen sonra -genellikle ilk 6 saatte- meme bezleri tarafından üretilen yoğun kremamsı bir sıvıdır. Bileşimi ve görünüşü normal sütten farklı olup koyu kıvamlı, besleyici değeri yüksek bir salgıdır.

Kolostrum, meme salgılarından ve kandan geçen proteinlerin birikmesi ile oluşur. Rengi, koyu sarıdan kahverengiye kadar değişir. Normal sütte bulunan bütün maddeler kolostrumda bulunmakla birlikte, sütte bulunmayan bazı biyoyararlı maddeler kolostrumda bulunmaktadır. Kolostrum süte göre daha yüksek oranda protein, yağ, vitamin ve mineral madde içerir. Beslenme açısından sahip olduğu üstün özellikler kolostrumu özel bir gıda maddesi seviyesine getirmiştir. Bu nedenle yıllar geçtikçe kullanımı yaygınlaşmış, farklı formlar halinde tüketime sunulmuştur.

60 Kapsül

FİYATI : 155 TRY

 


UYARI : Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. 

http://ogansiaurunleri.com  sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ürün ile  fiyatı konusunda ve  indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. Sistemimiz Network Marketing sistemidir.
KAYIT İÇİN : https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

 

 

22 Responses

 1. Said çavdır dedi ki:

  İyi günler ben üç farklı takviye edici gidanizi aldım aldığım kişiler ucunu aynı zamanda kullanın dediler yani günde 9 tane yutmuş olucam ve bu da bana biraz saçma geldi sizce ne yapmalıyım

  • ogansia dedi ki:

   Sayın Said Bey Üzerinde günde ne kadar kullanacağınız yazılıdır. 3 ürünü de sabah öğle akşam kullanmanızda hiç bir sakınca yoktur… Kendimde o şekilde kullanıyorum.

 2. Hüseyin dedi ki:

  Aç karna mı yoksa tok karna mı alıyoruz

 3. Ayse dedi ki:

  Merhaba, baş ağrısı ve halsizlik için hangi ürünü tavsiye edersiniz?

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Ayşe Hanım günde 3 defa sabah öyle akşam aç karna COFFEE MOCHA , Öyle ile sabah arası ve akşam ile öyle arası BLACK COFFEE ve SPIRULINA

   TAKVİYE EDİCİ GIDA kullan manızı tavsiye ederim. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim…

 4. Derya dedi ki:

  Arkadaşlar ogansia nın kahvelerini mutlaka denemelisiniz günde bir fincan kahvem vardı tavsiye üzerine aldım hem enerji veriyor hem de metabolizmayı hızlandırıyor ayrıca tabletlerini de kullanıyorum

  • ogansia dedi ki:

   İlgi ve Alakanız için teşekkür ederim Derya Hanım.. Sağlıklı Mutlu ve Huzurlu günler dilerim…

 5. Kamil dedi ki:

  Yoğun çalışmak tan dolayı Halsizlik ve yorgunluk hislerine karşı hangi ürünü tercih edersiniz

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Kamil Bey
   Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız.
   Güne daha iyi başlamak ve dinç beyin ve beden için BLACK COFFEE ve COFFEE MOCHA yı alıp içindekileri bir kavonoza karıştırıp sabah öğle akşam kilolu iseniz aç karna kilonuz normalse yemeklerden sonra içiniz. Her öğün büyük bir su bardağı veya fincana karıştırdığınız kahveden bir yemek kaşığı kahve koyup sıcak suya karıştırıp içiniz. Ayrıca SPIRULINA TAKVİYE EDİCİ GIDA yıda günde 3 defa aç karna bol su ile yutunuz… Bu sizi zinde tutacaktır.
   %30-60 indirimli almak için aşağıdaki adrese tıklayınız.
   http://ogansiaurunleri.com/2017/07/06/224/
   Ürünlerden 2 şer kutu aldığınızda yukardaki adrese girdiğinizde açıklamayı okuyacaksınız anında ve ömür boyu indirim hak etmiş oluyorsunuz..
   Kaydolmak için de : https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531 adresine girip kaydınızı oluşturun ve alış verişinizi yapın.. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

 6. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar bende takviye gıdaların üçünü yesil cayi ve bir de sıvı ekstrantini aldim hepsini bir anda kullanmam da sakınca varmidir

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Zeynep Hanım… yeşil çayın 1 poşetini yarım litreye demleyin gün boyu için ve akşam 7 den sonra tüketmeyin. tabletleri üzerinde yazdığı gibi kullanın… Yüksek tansiyononuz varsa sıvı ekstratı günde 1 ölçeğini ikiye bölerek sabah akşam alın değilse üzerindeki gibi kullanın. Sıkıntı olmaz tamamen doğal ve organiktir.Sağlıklı günler dilerim. Ayrıca tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

 7. Yasemin sadim dedi ki:

  Merhabalar ben romatoid artrit ve hasimato hastasıyım. Haftada 1 metoart 15mg ve he gün sabah eutrox 75 mg kullaniyorum ogansia ürünlerinden sıvı ekstrat spiruluna tablet reishi tablet propolis tanlet krill oil aldim aslinda kahvelerini dis macunlarını krem vs de aldım ama ozellikle 5 li ürünün kullanımı benim için nasıl olmalı bilgi verebilir misiniz

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Yasemin Hanım
   Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. Ürünleride Doktorunuza danıştıktan sonra kullanınız…

 8. Mehmet dedi ki:

  Sedef hastalığı ne önerirsiniz

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Mehmet Bey
   Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. Gerekli cevabı mail adresinize de gönderdim.. Sağlıklı günler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir