TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

 

PROPOLİS
TAKVİYE EDİCİ GIDA

Propolis, arılar tarafından değişik bitkilerin tomurcuklarından,yapraklarından ve gövdelerinden toplanıp biriktirilen ve kovandaüretilen doğal bir üründür. Arılar bu maddeyi kovanlarının çatlak vehasarlanmış yerlerinin tamirinde, dezenfeksiyonunda ve dış etkenlerdenkorumak amacıyla kullanırlar. Arıcılar kovandaki balı aldıktan sonrapropolisi kovandan kazıyarak toplarlar. Toplanan propolisler işlemdengeçirilip damıtılarak içeriğindeki balmumu ve diğer başkamateryallerden arındırılır ve etkin maddeleri temel alınarak saflaştırmaişlemi yapılır. Bu işlem sonucunda propolis ekstre olarak kullanımahazır hale getirilir.

Uyarılar:Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaçkullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalarnormal beslenmenin yerine geçmez.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocuklarınkullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veyatedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg x 90 Tablet

FİYATI : 128.70 TRY

 

 

SPIRULINA 

TAKVİYE EDİCİ GIDA

Spirulina, mavi-yeşil algler olarakbilinen ve asırlardır tüketilen, suda yaşayan mikroskobik bir yosundur.Geçmişi 1500’lü yıllara dayanmaktadır. Gıda takviyesi olarakkullanılan Spirulina ise özel olarak yetiştirilir, bu şekilde zehirli atıklarvb. sağlığa zararlı maddelerle kirlenmemiş olması garanti altına alınır.

Yüksek miktarda bitkisel protein içeren Spirulina, günlük hayattatükettiğimiz birçok besinde nadir olarak bulunan temel aminoasitlerintamamını içermektedir. Bu temel aminoasitlerin hepsiSpirulina dışında hayvansal gıdaların içerisinde bulunmaktadır.Buyönüyle Spirulinavejeteryanlar için değerli bir besin kaynağıdır.

Uyarılar:Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocuklarınkullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veyatedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg X 90 Tablet

FİYATI : 128.70 TRY

 

 

REISHI MANTARI

TAKVİYE EDİCİ GIDA

Kırmızı reishi mantarı, geleneksel Çin ve Japon tıbbında yaklaşık 2000 yılı aşkın süredirkullanılan en eski mantar türüdür ve içerisinde 400’ün üstünde biyolojik aktif bileşenbulunmaktadır. Reishi mantarı ayrıca ergosteroller, tamamlanmış proteinler, doymamışyağ asitleri, vitaminler, riboflavin (B2), magnezyum, kalsiyum ve çinkoiçeren mineraller ihtiva eder.

Uyarılar:Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocukların kullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg x 90 Tablet

FİYATI : 128.70 TRY

 


BİTKİ KARIŞIMLI TABLET

TAKVİYE EDİCİ GIDA

 

Doğadan gelen bitki özlerinin kolay kullanıma uygun tablete dönüştürülmüş hali…

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocukların kullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg x 90 Tablet
FİYATI : 223.7 TRY

 

LS1001
BİTKİ KARIŞIMLI SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA

 

Doğanın mucizesi bitkilerin takviye edici katkısıylavücudunuza değer verin…

Metabolizmayı destekleyici etkisi bulunan doğadan gelen bitki özlerinin formüle edilerek günlük hayatınızda rahatça kullanabilmeniz için sizlere sunulmuştur.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocukların kullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 2 defa 1 er poşet (15 mL) kullanılması tavsiye edilir.  

Kutu İçeriği
40 x 15 mL
NET: 600 mL

FİYATI : 323.70 TRY

UYARI : Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. 
http://ogansiaurunleri.com  sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ürün ile  fiyatı konusunda ve  indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. Sistemimiz Network Marketing sistemidir.
KAYIT İÇİN : https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

 

 

26 Responses

 1. Hakkı dedi ki:

  Yeşil çayı almak istiyorum

  • ogansia dedi ki:

   https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531
   Buradan Kaydolup ürün alabilirsiniz. Hatta Buradan kaydolduğunuzda anında ve bundan sonraki alışverişlerinizde ömür boyu %30 indirimli alma hakkına sahipsiniz.
   Bunun için minimum 300 TL lik alışveriş yapmanız gerekmektedir. Çayı tek almak istiyorsanız iletişim kısmından bizimle iletişime geçiniz.

 2. Selma ESEN dedi ki:

  amacınız para kazanmak bu fiyatlar nedir insanoğlu nasıl alsın bu fiyatlara

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Selma ESEN Hanım… Burada gördüğünüz fiyatlar satış fiyatlarıdır. Kaydol bölümünden girerek %30 İndirim hak edebilmek için ilk alışta bir defaya mahsus 300 TL lik alış veriş yapmanız gerekli. Ayrıca Ben Ogansia firmasının bir distribitörüyüm. Satış şeklimiz Network sitemiyle çalışan bir satış sistemidir. Fiyatlar neye göre pahalı? Ürünlerin fiyat tesbitini firmamızın genel kurulu düzenlemektedir. Diğer Yurtdışından ülkemize girip satış yapan bir çok firmaların ürünlerine ve kalitelerine göre onlardan daha ucuzdur ve kalitelidir… Yanlış anlamayın ürünlerimizin üretimi yapılırken milyon dolarlık arge çalışmalarıyla ortaya çıkmaktadır ve En önemlisi FDA onayı mevcuttur… Aktar işi değildir… İlgi ve alakanıza teşekkür ederim sağlıklı günler dilerim.

   • Cansel Işık dedi ki:

    Evet ben doğruluyorum, üye değilim ama fibromiyalji ve eklem rahatsızlıklarım da dahil huzursuz bağırsak sendromundan çok muzdariptim,aynı zamanda kilo tutuyordu vücudum.Tıkanmıştı metabolizmam.Kolon temizliği detokslar mı istersiniz,aklınıza gelecek her bitkisel alternatif tıp ritüellerini denemiştim.Şeker ve Tansiyonda oluşmuştu.Arkadaşlarımdan birisi durumuma üzüldüğü için üyesi olduğunu belirtti ve üyeler arasında doktorlarında olduğunu söyleyerek onlara danıştı.Sonra bana bir kutu SPIRULINA olanı hediye etti.Bunların yanı sıra B vitamini ve Magnezyumda alıyordum.Vitaminlerimle kullanmış olmama rağmen 1 kutunun etkisini anlatamam,iki hafta içinde yıllardır her ne yaptımsa veremediğim kiloyu tıkır tıkır verdiğimi fark ettim.Ayrıca ben aç karnına kullanılınca kilo verdirdiğini,tok karnına kullanınca kilo aldırdığını bile bilmiyordum.Resimlerini yollamıştı whatsaptan ama reklam işte diyerek bakmamıştım.Çünkü ben daha çok kas ağrılarım için dertlenmiştim ona.Gerçekten aktar işi değilmiş.Ona kalırsa piyasada ne paralarımızı sömürdüler uyduruk tozlarla,yapraklarla.Ürünlerin içeriğinde Reishi mantarının da olması muhteşem.Hayran kaldım.İkinci kutuya geçeceğim.

    • ogansia dedi ki:

     Merhabalar Cansel Işık Hanım… İlgi ve alakanız için vede yorumunuz için size çok çok teşekkür ederim. Fiyat Olarak Diğer firmaların fiyatlarından düşük olduğu gibi adet olarak da içinde fazla var zaten… Size tekrar teşekkür edirim ve yaşamınız boyunca sağlık ve mutluluklar dilerim….

 3. Yeşim Karagöz dedi ki:

  Merhaba
  kaydolmayi denedim fakat sayfa açılmıyor.

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Yeşim Hanım Öncelikle Geçmiş Olsun… https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531 kayıt adresimiz bu. Buradan Kaydolabilirsiniz. Kullanıcı Kod kısmınıza İsminizi ve bulunduğunuz şehrin plakasınıda ekleyip yazabilirsiniz. Üye olamassanız telefonunuzu bırakın sizi ararım. ürünler konusunda da size yardımcı olurum. Tekrar geçmiş olsun sağlıkla kalın.

 4. Said çavdır dedi ki:

  İyi günler ben üç farklı takviye edici gidanizi aldım aldığım kişiler ucunu aynı zamanda kullanın dediler yani günde 9 tane yutmuş olucam ve bu da bana biraz saçma geldi sizce ne yapmalıyım

  • ogansia dedi ki:

   Sayın Said Bey Üzerinde günde ne kadar kullanacağınız yazılıdır. 3 ürünü de sabah öğle akşam kullanmanızda hiç bir sakınca yoktur… Kendimde o şekilde kullanıyorum.

 5. Hüseyin dedi ki:

  Aç karna mı yoksa tok karna mı alıyoruz

 6. Şeyma ... dedi ki:

  Kilo vermek için hangi ürünleri kullanmalıyız

 7. Şeyma ... dedi ki:

  Üye girişi yaptım ama sponsorsuzda yüzde 30 indirim oluyomu

  • ogansia dedi ki:

   Sponsor olmadan yaptığınız alışverişlerde %30 indirim olmaz.. kayıt olduğunuz zaman 100 puanlık 1 defaya mahsus alış veriş yaptığınızda ilk alışta ve ömür boyu satış fiyatından %30 daha indirimli alırsınzı.
   %30 ömür boyu indirimli almak için kaydolun : https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531
   Sponsor no : OGA03717531

 8. Ayse dedi ki:

  Merhaba, baş ağrısı ve halsizlik için hangi ürünü tavsiye edersiniz?

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Ayşe Hanım günde 3 defa sabah öyle akşam aç karna COFFEE MOCHA , Öyle ile sabah arası ve akşam ile öyle arası BLACK COFFEE ve SPIRULINA

   TAKVİYE EDİCİ GIDA kullan manızı tavsiye ederim. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim…

 9. Derya dedi ki:

  Arkadaşlar ogansia nın kahvelerini mutlaka denemelisiniz günde bir fincan kahvem vardı tavsiye üzerine aldım hem enerji veriyor hem de metabolizmayı hızlandırıyor ayrıca tabletlerini de kullanıyorum

  • ogansia dedi ki:

   İlgi ve Alakanız için teşekkür ederim Derya Hanım.. Sağlıklı Mutlu ve Huzurlu günler dilerim…

 10. Kamil dedi ki:

  Yoğun çalışmak tan dolayı Halsizlik ve yorgunluk hislerine karşı hangi ürünü tercih edersiniz

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Kamil Bey
   Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız.
   Güne daha iyi başlamak ve dinç beyin ve beden için BLACK COFFEE ve COFFEE MOCHA yı alıp içindekileri bir kavonoza karıştırıp sabah öğle akşam kilolu iseniz aç karna kilonuz normalse yemeklerden sonra içiniz. Her öğün büyük bir su bardağı veya fincana karıştırdığınız kahveden bir yemek kaşığı kahve koyup sıcak suya karıştırıp içiniz. Ayrıca SPIRULINA TAKVİYE EDİCİ GIDA yıda günde 3 defa aç karna bol su ile yutunuz… Bu sizi zinde tutacaktır.
   %30-60 indirimli almak için aşağıdaki adrese tıklayınız.
   http://ogansiaurunleri.com/2017/07/06/224/
   Ürünlerden 2 şer kutu aldığınızda yukardaki adrese girdiğinizde açıklamayı okuyacaksınız anında ve ömür boyu indirim hak etmiş oluyorsunuz..
   Kaydolmak için de : https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531 adresine girip kaydınızı oluşturun ve alış verişinizi yapın.. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

 11. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar bende takviye gıdaların üçünü yesil cayi ve bir de sıvı ekstrantini aldim hepsini bir anda kullanmam da sakınca varmidir

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Zeynep Hanım… yeşil çayın 1 poşetini yarım litreye demleyin gün boyu için ve akşam 7 den sonra tüketmeyin. tabletleri üzerinde yazdığı gibi kullanın… Yüksek tansiyononuz varsa sıvı ekstratı günde 1 ölçeğini ikiye bölerek sabah akşam alın değilse üzerindeki gibi kullanın. Sıkıntı olmaz tamamen doğal ve organiktir.Sağlıklı günler dilerim. Ayrıca tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Ferya KÖKÇAM Hanım
   İçecek Olarak Ogansia Coffee Mocha ve Ogansia Black Coffee tavsiye ediyorum her ikisini karıştırıp günde 2-4 defa içebilirsiniz… Kahveleri karıştırıp büyük fincana 1 yemek kaşığı dökerek sıcak olarak tüketiniz..
   Tabletlerdende size
   Reishi Mantarı Tablet ,
   Propolis Tablet ,
   Spirulina Tablet
   Bu üç tabletide ve kahveleride kilonuz varsa aç karna yoksa tok karna almanızı tavsiye ederim.
   Ürünleri %30 indirimli almak için aşağıdaki adresten kaydınızı gerçekleştirip ömür boyu ve anında indirim kazanın.. Sağlıklı ve Mutlu yaşamlar dileriz..
   İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMAK İÇİN : https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir