KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

ECOCLEAN YÜZ KREMİ

Cilt bakımının en önemli adımı nemlendirmedir. EcoDeepClean Yüz Kremi doğal bileşenlerden eldeedilen ve 24 saate kadar nemlendirme özelliği gösteren bileşenler ve mineral kompleks içermektedir.

EcoDeepClean Yüz Kremi klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış şeker ve mineral kompleksler sayesinde cildinizin canlanmasına ve ipeksi yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Paraben içermez.

Kullanım Şekli:
Temiz cilde yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Günde 2 kez düzenli olarak uygulanması önerilir. Göz ile temasından sakınınız. Temas etmesi durumunda bol su ile durulayınız.

NET: 50 mL
FİYATI : 154.70 TRY

ARGAN&REİSHİ SHAMPOO

Dünya üzerinde ender bulunan argan ağaçlarından elde edilen, E vitamini deposu argan yağı ve reishimantarının muhteşem kombinasyonu olan bu şampuanı tüm aile bireylerinizle gönül rahatlığıylakullanabilirsiniz.

Saçlarınızın parlak, canlı, güçlü ve dolgun görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Paraben ve SLES içermez.

Kullanım Şekli:
Islak saça masaj yaparak köpürtünüz ve ılık su ile iyice durulayınız. Göz ile temasından kaçınınız.

Temas etmesi durumunda bol su ile durulayınız.

NET: 300 mL
FİYATI : 71.50 TRY

REİSHİ PROPOLİS ÖZLÜ

DİŞ MACUNU

İçeriğindeki propolis ve reishi mantarı sayesinde gün boyu diş ve diş etlerinizi korumaya yardımcı olur.Düzenli fırçalamayla diş üzerinde oluşan lekeleri gidererek dişlerinizin doğal rengine kavuşmasınayardımcı olur. İçeriğindeki propolis ve çay ağacı yağı sayesinde etkili temizleme özelliğine sahiptir.Naneli tadı ile ağzınızda ferahlık hissi yaratır.Diş macununu oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Su tasarrufu sağlamak için dişlerinizi fırçalarken musluğu kapatınız.

Paraben, SLES, Florür içermez.

Kullanım Şekli:
Sabah ve akşam yatmadan önce günde en az 2 defa 2 dakika süre ile fırçalayınız.
NET: 125 mL
FİYATI : 57.20 TRY

REİSHİ MANTARLI SHEA BUTTER SABUNU

EcoDeepClean Sabunu cildin yumuşak ve esnek bir görünüm kazanmasına katkı sağlar. Cildinizin dışetkenlerden korunmasına yardımcı olur.

NET: 100 g
Fiyatı : 37.70 TRY

ECOSTYLE ŞAMPUAN BİTKİSEL KOMPLEKS

Yulaf amino asitlerinden elde edilen yüzey aktif madde ve klinik testlerle desteklenmiş bitkisel kompleks sayesinde yumuşak, sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Daha etkili sonuç almak için ECOSTYLE SAÇ MASKESİ ve SAÇ SERUMU ile birlikte kullanınız.

Paraben ve SLES içermez.

Kullanım Şekli:
Islak saça masaj yaparak köpürtünüz ve ılık su ile iyice durulayınız. Göz ile temasından kaçınınız.

Temas etmesi durumunda bol su ile durulayınız.

NET: 300 mL
Fiyatı : 89.70 TRY

ECOSTYLE SAÇ BAKIM SERUMU

ECOSTYLE SAÇ SERUMU biyolojik etkinliği yüksek bitkilerden oluşur. Formülasyonundaki bitkiselkompleks sayesinde saçların derinlemesine beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Saçlarınızındaha bakımlı ve sağlıklı görünmesini destekler. Sebum düzenleyerek, derideki yağ dengesininkorunmasına ve kepeklenmenin önlenmesine yardımcı olur.

Paraben içermez.

Kullanım Şekli:
Şampuanlama sonrası ıslak saç derisine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Durulama gerektirmez. Göz ile temasından kaçınınız. Temas etmesi durumunda bol su ile durulayınız.

NET: 150 mL
Fiyatı :89.70 TRY

ECOSTYLE SAÇ MASKESİ

Proteinler, antioksidanlar ve minerallerce zengin bitkisel kompleksi sayesinde saçlarınızın hak ettiğibakımı yaparken daha yumuşak, daha parlak görünmesine katkı sağlar, daha kolay taranmasınayardımcı olur. Saçlarınıza ipeksi bir görünüm kazandırır.Daha etkili sonuç almak için ECOSTYLE SAÇ SERUMU ile birlikte kullanınız.

Paraben içermez.

Kullanım Şekli:
Islak saça dipten uca masaj yaparak uygulayınız. Uygulama sonrası saçınızı ılık su ile iyice durulayınız.Göz ile temasından kaçınınız. Temas etmesi durumunda bol su ile durulayınız.

NET: 200 mL
Fiyatı : 68.00 TRY

ECOSTYLE BİOBLOOMİNG HAİR SERUM

Dünyanın en dikkat çekici yosun çeşitliliği Britanny’ in kuzeyinde yer almaktadır. Olağanüstü çevre koşulları, gelgitler, sıcaklık farkı, ozmatik stres, UV maruziyeti gibi şartlara karşı gösterdiği ileri adaptasyon yeteneği ilePelvetiacanaliculata ve Laminariadigitata bölgenin marin florası içinde endikkat çekici olanlardır. Kahverengi alglerin özünden elde edilen Polifenol, Terpenoid gibi biyoaktifmaddelerce zengin Marin Kompleks’ in etkinliği saç dökülmesi problemi olan gönüllüler üzerinde Lyon’daki DERMSCAN laboratuvarında klinik olarak kanıtlanmıştır.

Aşağıdaki özellikleri taşıyan 10 gönüllü ile Marin Kompleks’ in etkinliği test edilmiştir:

– 20-55 yaş arası gönüllüler,

– Kronik saçsızlık problemi olan kişiler,

– Yazılı rızası olan ve DERMSCAN laboratuvarları tarafından oluşturulan protokole tam uyumu sağlamak için testlerin gerekliliğinin ve süresinin farkında olan kişiler.

Not: Bu deneklere aşağıdaki kişiler dahil değildir:

– Hamile veya emziren kadınlar,

– İlaç tedavisi gören kişiler,

– Ciddi kronik rahatsızlığı olan kişiler.

8 haftalık bir uygulamanın sonunda Bioblooming serum içindeki marin kompleksin saç uzamasına katkısağladığı görülmüştür.

Paraben içermez.

Kullanım Şekli:
Günde 2 kez 30 gün boyunca saç derisine uygulayınız. Durulama gerektirmez. Etkili sonuç için en az 60gün boyunca uygulamaya devam edilmesi önerilmektedir.

4 x 85 mL
NET: 340 mL
Fiatı : 377.00 TRY 

ECOSTYLE EYELASH SERUM

Ecostyle kirpik bakım serumu taze ıhlamur filizlerinin özlerinden elde edilen Ecocert sertifikalı bitkiselkompleks ve kahverengi alglerden ekstrakte edilen marin kompleks içerir. İçeriği sayesinde kirpiklerinuzamasına ve hacim kazanmasına yardımcı olur.

Paraben içermez

Kullanım Şekli:
Kirpiklere günde 2 kez düzenli olarak uygulayınız.

NET: 10 mL
Fiyatı : 70.00 TRY

ECOSTYLE EYEBROW SERUM

 

Ecostyle kaş bakım serumu taze ıhlamur filizlerinin özlerinden elde edilen Ecocert sertifikalı bitkiselkompleks ve kahverengi alglerden ekstrakte edilen marin kompleks içerir. İçeriği sayesinde kaşlarınyoğunlaşmasına ve hacim kazanmasına yardımcı olur.

Paraben içermez

Kullanım Şekli:
Kaşlara günde 2 kez düzenli olarak uygulayınız.

NET: 10 mL
FİYATI : 70.00 TRY

ECOCARE EL BAKIM KREMİ

Gün boyunca dış etkenlerden en çok ellerimiz etkilenmektedir. EcoSkinCare El Kremi kolay yıprananellere kaybettiği nemi geri kazandırmak için klinik çalışmalarla desteklenen aktiflerle formüleedilmiştir. Kolay emilen ipeksi dokusu ile pürüzsüz bir cilde ulaşmanıza yardımcıdır.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Paraben içermez.

Kullanım Şekli:
Günde 2 kez temiz cilde uygulayınız. Göz ile temasından sakınınız. Temas etmesi durumunda durulayınız.

NET: 75 mL
Fiyatı :63.70 TRY

ECOCARE AYAK BAKIM KREMİ (ANTİ MANTAR)

Günlük koşuşturma içerisinde en büyük yük ayaklarımızdadır. Bu nedenle ayak bakımı ayrı bir önemkazanmaktadır. EcoSkinCare Ayak Bakım Kremi, klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış Ecocertsertifikalı aktifi ile ayak ve tırnaklarınızın günlük bakımında size yardımcı olur.

Ürünün etkinliği %100 doğal bileşenlerden üretilen AçilLaktilat yapısına dayanmaktadır. Temiz ayakderisine uygulandığında ayak kokusunun önüne geçmeye yardımcı olarak günlük gerekli olan yumuşaklığı, rahatlığı ve bakımı sağlar.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Paraben içermez.

Kullanım Şekli:
Temiz ayak derisine günde 2 kez düzenli olarak uygulayınız.

NET: 75 mL
Fiyatı : 65.00 TRY

ECOCARE AYAK BAKIM KREMİ  (ANTİ ÇATLAK)

Çatlak Karşıtı Aktif İçerir
INCA INCHI YAĞI & E VİTAMİN

EcoSkinCare Ayak Bakım Kremi Omega 3, Omega 6 yağ asitlerince ve proteinlerce zengin Incainchiyağı içerir. Yağın içindeki çoklu doymamış yağ asitleri, kurumuş cildin beslenmesini ve güçlenmesinisağlar.

E vitamini ile zenginleştirilen EcoSkinCare Ayak Bakım Kremi çatlak topuklara yoğun bakım içinformüle edilmiştir. Incainchi yağı ve E vitamini sayesinde ayak ve tırnaklarınızın günlük bakımındayardımcınızdır.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Paraben içermez.

Kullanım Şekli:
Temiz ayak derisine günde 2 kez düzenli olarak uygulayınız.

NET: 75 mL
Fiyatı : 80.50 TRY

ECOCLEAN YÜZ YIKAMA JELİ

Glikasyon, aşırı glikoz moleküllerinin cildin kolajen ve elastin liflerine bağlanması ile oluşan ve zamanla cildin esnekliğinden sorumlu bu liflerin sertleşmesine neden olan biyokimyasal bir olaydır. 20yaşından sonra her yıl %10 oranında artan ve doğal olarak gerçekleşen bu reaksiyon sonucunda ciltelastikiyetini kaybeder ve çeşitli cilt problemlerine zemin hazırlar.

EcoDeepClean Yüz Yıkama Jeli içindeki mineral kompleks glikasyonun zararlı etkilerinin önüne geçmeye yardımcı olur. Cilt temizliğinin ilk adımı olan EcoDeepClean Yüz Yıkama Jeli ile cildinizi temizlerken aynı zamanda canlanmasına da yardımcı olursunuz.

Ecocert sertifikalı yulaf amino asitleri içeren aktif, nazik bir temizleme sağlar. Klinik testlerle etkinliğiispatlanmış mineral kompleks içerir.

Etkili bir bakım için EcoDeepClean Tonik ve Yüz kremi ile birlikte kullanınız.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

SLES, Paraben içermez.

Kullanım Şekli:
Avucunuzun içine aldığınız az miktarda Yüz Yıkama Jelini ılık su ile köpürtüp nemli cilde nazikçe masajyaparak uygulayınız. Sonrasında iyice durulayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Temas etmesidurumunda bol su ile durulayınız.

NET: 150 mL
Fiyatı : 70.00 TRY

ECOCLEAN MİSEL SU

EcoDeepClean Misel Su yoğun tempo içinde göz makyajı için ayrı, yüz makyajı için ayrı temizleyici ilevakit harcamak yerine tek bir ürünle zorlu makyaj kalıntılarını ortadan kaldırıp cildinizin etkili birşekilde temizlenmesini sağlamak amacıyla formüle edildi.

Cildinizin pH dengesini bozmadan temizlemeye yardımcı olur. Kalıntı bırakan herhangi bir içeriğibulunmadığından durulama gerektirmez.

Paraben içermez.

Kullanım Şekli:
Pamuğa az miktarda alarak ovalamadan nazik dokunuşlarla uygulayınız. Durulama gerektirmez.

NET: 400 mL
Fiyatı : 110.00 TRY

ECOCLEAN TONİK

EcoDeepClean Temizleyici Tonik cildi derinlemesine temizlemeye ve canlandırmaya yardımcı mineralkompleks içerir. İçeriğindeki kompleks sayesinde cildinizin ihtiyacı olan gerekli minerallerle besler.

Alkol ve Paraben içermez.

Kullanım Şekli:
Pamuğa az miktarda alarak önceden temizlenmiş cilde ovalamadan nazik dokunuşlarla uygulayınız.

Durulama gerektirmez.

NET: 200 mL
Fiyatı : 70.00TRY

UYARI : Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız.
https://ogansiaurunleri.com  sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ürün ile  fiyatı konusunda ve  indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. Sistemimiz Network Marketing sistemidir.
KAYIT VE SATIN ALMAK İÇİN : https://bayi.ogansia.com.tr/admin/uyeol/OGA03717531

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir