BAĞIMSIZ DİSTRİBİTÖR

 


BAĞIMSIZ DİSTRİBİTÖR , MÜŞTERİ OLMAK İÇİN vede %30 İNDİRİMLİ ALIŞ VERİŞ İÇİN AŞAĞIDAKİ ADRESTEN ÜYE OLUNUZ…
Ürünlerimizi Ömür Boyu %30 İndirimli Almak İçin Bir Defaya  Mahsus 300.00 TL lik ( 100 CV Puanında )Alış Veriş Yapmanız Gerekmektedir.
İlk alışverişte  ve ömür boyu % 30 İndirimi Hak Edersiniz.
https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

SPONSOR KODU : OGA03717531

İletişim İçin : ogansiaurunleri@gmail.com
veya aşağıdaki yorum gönder kısmından yazabilirsiniz.

 

UYARI : Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. 
http://ogansiaurunleri.com  sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ürün ile  fiyatı konusunda ve  indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. Sistemimiz Network Marketing sistemidir.
KAYIT İÇİN : https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

4 Responses

 1. kenan kaya dedi ki:

  ıyı gunler
  seker hastalıgından tamam kurtulmak mumkunmu

 2. zeynep dedi ki:

  merhaba ogansianin sabununu kullaniyorum bi aydir. bu hafta yuzümde yanık gibo yaralar cıktı yüzüm şişti sabuna böyle alerjik reaksiyon gösteren var mı

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Zeynep Hanım ürünlerimiz FDA onaylıdır tamamen organiktir ürünlerimizde kimyasal hiç bir şey yoktur zaten bunun için FDA onayı verilmektedir. 16 ülkede satış yapılmaktadır. 2015 yılında kurulan firmamızdan ( Ben Firmamızın binlerce distribitörlerinden biriyim ) bu güne kadar kullanılan ürünlerden hiç bir şikayet almadık bu tür bir şeye de rastlamadık. Kullandığınız farklı bir ürün den dolayıda olmuş olabilir örneğin makyaj temizleme veya makyaj ürünlerinden kaynaklı da olabilir. Yidiğiniz bir şey de dokunmuş olabilir karaciger kaynaklıda olabilir. Ürünümüz gözenekleri açar ve şayet yüzde iltihabi bir durum veya toksit maddeler varsa onlarında cildi temizleyerek atılımını sağladığı gibi cildi besler. Size tavsiye edeceğim 2 ürün var bunlarıda mail yoluyla içeriğini yollayacağım alıp kullanabilirsiniz. Size bu ürünü tavsiye eden arkadaş kimse biliyorum ondan veya kendiniz bu göndereceğim ürünleride kullanırsanız sıkıntınız düzelir. Kısacası bizim ürünle hiç bir şekilde bu olayın alakası yoktur içiniz rahat olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir