BAĞIMSIZ DİSTRİBİTÖR

 


BAĞIMSIZ DİSTRİBİTÖR , MÜŞTERİ OLMAK İÇİN vede %30 İNDİRİMLİ ALIŞ VERİŞ İÇİN AŞAĞIDAKİ ADRESTEN ÜYE OLUNUZ…
Ürünlerimizi Ömür Boyu %30 İndirimli Almak İçin Bir Defaya  Mahsus 300.00 TL lik ( 100 CV Puanında )Alış Veriş Yapmanız Gerekmektedir.
İlk alışverişte  ve ömür boyu % 30 İndirimi Hak Edersiniz.
https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

SPONSOR KODU : OGA03717531

İletişim İçin : ogansiaurunleri@gmail.com
veya aşağıdaki yorum gönder kısmından yazabilirsiniz.
Telefon numaranızı bırakınız…
Telefon numaranız bizde saklı kalacak yorumlarda görünmeyecek…

 

UYARI : Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. 
http://ogansiaurunleri.com  sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ürün ile  fiyatı konusunda ve  indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. Sistemimiz Network Marketing sistemidir.
KAYIT İÇİN : https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

2 Responses

  1. Elif Yıldız dedi ki:

    Yüzde 30 indirimli almak istiyorum

    • ogansia dedi ki:

      Merhabalar Elif Hanım Ürünlerimizi İlk Alışta ve Ömür Boyu %30 İndirimli Almak İçin Bir Defaya Mahsus 100 CV ( PUANLIK ) lık Alış Veriş Yapmanız Gerekmektedir. http://ogansiaurunleri.com adresinde her ürünün müşteriye satış fiyatı mevcuttur… şu anda siz kaydolmuş olduğunuz için https://ogansia.com/ adresine giriş yapın.. Sol üst de üye girişi olan yere tıklayın. Mail adresinizi ve şifrenizi girdiğinizde alışveriş ekranı gelecektir… Bu ekrandaki fiyatların tamamı %30 indirimli fiyatlarıdır. Bir sıkıntı olursa yazın numaranız bizde mevcut arayalım… Sağlıklı ve mutlu günler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir