BAĞIMSIZ DİSTRİBİTÖR

 


BAĞIMSIZ DİSTRİBİTÖR , MÜŞTERİ OLMAK İÇİN vede %30 İNDİRİMLİ ALIŞ VERİŞ İÇİN AŞAĞIDAKİ ADRESTEN ÜYE OLUNUZ…
Ürünlerimizi Ömür Boyu %30 İndirimli Almak İçin Bir Defaya  Mahsus 300.00 TL lik ( 100 CV Puanında )Alış Veriş Yapmanız Gerekmektedir.
İlk alışverişte  ve ömür boyu % 30 İndirimi Hak Edersiniz.
https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

SPONSOR KODU : OGA03717531

İletişim İçin : ogansiaurunleri@gmail.com
veya aşağıdaki yorum gönder kısmından yazabilirsiniz.
Telefon numaranızı bırakınız…
Telefon numaranız bizde saklı kalacak yorumlarda görünmeyecek…

 

UYARI : Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. 
http://ogansiaurunleri.com  sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ürün ile  fiyatı konusunda ve  indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. Sistemimiz Network Marketing sistemidir.
KAYIT İÇİN : https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

4 Responses

 1. Elif Yıldız dedi ki:

  Yüzde 30 indirimli almak istiyorum

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Elif Hanım Ürünlerimizi İlk Alışta ve Ömür Boyu %30 İndirimli Almak İçin Bir Defaya Mahsus 100 CV ( PUANLIK ) lık Alış Veriş Yapmanız Gerekmektedir. http://ogansiaurunleri.com adresinde her ürünün müşteriye satış fiyatı mevcuttur… şu anda siz kaydolmuş olduğunuz için https://ogansia.com/ adresine giriş yapın.. Sol üst de üye girişi olan yere tıklayın. Mail adresinizi ve şifrenizi girdiğinizde alışveriş ekranı gelecektir… Bu ekrandaki fiyatların tamamı %30 indirimli fiyatlarıdır. Bir sıkıntı olursa yazın numaranız bizde mevcut arayalım… Sağlıklı ve mutlu günler…

 2. lutfiye dedi ki:

  Iyi gunler,
  Tahillara intoleransim var ve ogrendigime gore bazi firmalar bugday alkolu kullanuliolar exract icin.

  Ogansia propolis in icinde de varmidir?

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Lütfiye Hanım ürünlerimizin tamamı FDA onaylıdır. Bu nedemek içerisinde kimyasal hiç bir şey olmadığına dahil uluslar arası bir belgedir.. Propolise gelince tamamen doğal arıların ürettiği doğal antibiyotiktir… Ürünümüzle ilgili kısaca bilgi aşağıdadır… Yinede intoleransım var diyorsanız doktorunuza sormadan veya ürünü göstermeden kullanmayınız… Sağlıklı ve mutlu yaşam dileriz sağlıklı kalınız..
   Propolis, arılar tarafından değişik bitki tomurcuklarından yaprak ve gövdelerinden toplanıp biriktirilen ve kovanda üretilen doğal bir üründür. Arılar bu maddeyi kovanlarının çatlak ve hasarlanmış yerlerinin tamirinde, dezenfeksiyonunda ve dış etkenlerden korumak amacıyla kullanırlar. Arıcılar kovandaki balı aldıktan sonra propolisi kovandan kazıyarak toplarlar, toplanan bu propolisler işlemden geçirilip damıtılarak içeriğindeki balmumu ve diğer başka materyallerden arındırılır ve etkin maddeleri temel alınarak saflaştırma işlemi yapılır. Bu işlem sonucunda propolis ekstrakt olarak kullanıma hazır hale getirilir. Propolisin içeriğinin önemli bir bölümünü flavonoitler oluşturur bunun yanısıra bileşiminde, polifenoller, fenolik asitler ve bunların esterleri, terpenler, steroitler, A, B1, B2, B6, C ve E vitaminleri, magnezyum, kalsiyum, iyot, potasyum, sodyum, bakır, çinko, mangan ve demir bulunur. Propolis içerisinde yoğun olarak bulunan flavanoidler, çok güçlü antioksidanlardır. Antioksidanlar, serbest radikalleri sönümleme özelliğine sahiptirler, böylece lipidleri korurlar ve C vitamini gibi diğer bileşiklerin oksitlenmesini ve yıkılmasını engellerler. Propolisin güçlü antimikrobiyal aktivitesinden dolayı, doğal antibiyotik olarak bilinir. Bu etkileri oluşturan bileşenin kafeik asit fenetil ester olduğu belirlenmiştir.
   Ürünü almak için : https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531 adresimize girip kaydolup %30 indirimli alabilirsiniz… Yani 96.20 Tl den %30 daha indirimli alabilirsiniz. Tekrar sağlıkla kalın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir