İndirimden Faydalanmak İçin

Aşağıda ki seçenekler içerisinde seçmek istediğinizde; sizin belirleyeceğiniz ürünlerden oluşacak olan Ogansia paketleri mevcuttur. Siz ihtiyaçlarınıza göre ürünleri seçebiliyorsunuz. Daha fazla bilgi almanız için paket seçeneklerini sizin için tablo haline getirdik.
Ogansia Mini Bayi Paketi : Backofisinizden 250 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz mini paket ile başlamış oluyorsunuz.
Ogansia Starter Paketi :  Backofisinizden 500 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz starter paket ile başlamış oluyorsunuz.
Ogansia Bronz Paket : Backofisinizden 1.000 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz bronz paket ile başlamış oluyorsunuz.
Ogansia Gümüş Paket : Backofisinizden 2.500 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz gümüş paket ile başlamış oluyorsunuz.
Ogansia Altın Paket : Backofisinizden 5.000 tl lik alış veriş yaptığınız anda siz altın paket ile başlamış oluyorsunuz.

Ürünlerimizi İlk Alışta ve Ömür Boyu %30 İndirimli Almak İçin Bir Defaya  Mahsus Aşağıdaki Başlangıç Paketlerinden birini seçebilirsiniz.  Sadece Müşteri olmak için ve indirimden birebir yararlanmak için OGANSİA MİNİ BAYİ PAKETİ 
( 250 Tl lik ) Alış Veriş Yaparak gerçekleştirebilirsiniz..  


5 Responses

 1. ogansia dedi ki:

  Merhabalar Cahit Bey … Ogansia Ürünleriyle tanıştıran distribitörümüzle iletişime geçmeniz sizin için daha uygun olur…

 2. İbrahim Yıldırım dedi ki:

  Ben İbrahim Yıldırım bir buçuk iki yıldır üyeyim ancak yüzde on indirimli ürün alıyorum aldığım zaman da 1 milyona yakın ürünler alıyorum ancak kademem nedir marka dik sistemde yükselme nedir üyelerin var halen yüzde on indirimli ürün alıyorum sebebini öğrenmek istiyorum sponsorum bu konuda bilgi vermiyor

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar İbrahim Bey Bende sizin gibi üye yani distribitörlerden biriyim… https://ogansiaurunleri.com sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ben Ogansia Firmasının Bayilerinden
   ( Distribitörlerinden ) biriyim. https://ogansiaurunleri.com Benim şahsi sitemdir. Ürün ile fiyatı konusunda ve indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. İletişime geçmeniz gereken adres telefon ve mailler aşağıdadır. Adınızı ve OG ile başlayan bayi kodunuzu ileterek sıkıntınızı anlatabilirsiniz.
   İhsaniye Mah. Can Sok. No:2 Dünya İş Merkezi Kat:4 No:14 Nilüfer / BURSA
   Tel: +908503045874
   Faks: +90 850 304 58 74
   Whatsapp: +90 850 304 58 74
   E-Posta bilgi@ogansia.com

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Raif bey rcinar1441@gmail.com.tr bu mailiniz çalışmamakta böyle bir mail adresi yok. Düzgün bir mail yazarsanız cevap alırsınız..
   Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız.
   https://ogansiaurunleri.com sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ürün ile fiyatı konusunda ve indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. Sistemimiz Network Marketing sistemidir.
   KAYIT İÇİN : https://www.ogansia.com/marketing/admin/uyeol/OGA03717531

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir