TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

PROPOLİS
TAKVİYE EDİCİ GIDA

Propolis, arılar tarafından değişik bitkilerin tomurcuklarından,yapraklarından ve gövdelerinden toplanıp biriktirilen ve kovandaüretilen doğal bir üründür. Arılar bu maddeyi kovanlarının çatlak vehasarlanmış yerlerinin tamirinde, dezenfeksiyonunda ve dış etkenlerdenkorumak amacıyla kullanırlar. Arıcılar kovandaki balı aldıktan sonrapropolisi kovandan kazıyarak toplarlar. Toplanan propolisler işlemdengeçirilip damıtılarak içeriğindeki balmumu ve diğer başkamateryallerden arındırılır ve etkin maddeleri temel alınarak saflaştırmaişlemi yapılır. Bu işlem sonucunda propolis ekstre olarak kullanımahazır hale getirilir.

Uyarılar:Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaçkullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalarnormal beslenmenin yerine geçmez.Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocuklarınkullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veyatedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg x 90 Tablet

FİYATI : 121.00 TRY

SPIRULINA 

TAKVİYE EDİCİ GIDA

Spirulina, mavi-yeşil algler olarakbilinen ve asırlardır tüketilen, suda yaşayan mikroskobik bir yosundur.Geçmişi 1500’lü yıllara dayanmaktadır. Gıda takviyesi olarakkullanılan Spirulina ise özel olarak yetiştirilir, bu şekilde zehirli atıklarvb. sağlığa zararlı maddelerle kirlenmemiş olması garanti altına alınır.

Yüksek miktarda bitkisel protein içeren Spirulina, günlük hayattatükettiğimiz birçok besinde nadir olarak bulunan temel aminoasitlerintamamını içermektedir. Bu temel aminoasitlerin hepsiSpirulina dışında hayvansal gıdaların içerisinde bulunmaktadır.Buyönüyle Spirulinavejeteryanlar için değerli bir besin kaynağıdır.

Uyarılar:Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocuklarınkullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veyatedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg X 90 Tablet

FİYATI : 121.00 TRY

REISHI MANTARI

TAKVİYE EDİCİ GIDA

Kırmızı reishi mantarı, geleneksel Çin ve Japon tıbbında yaklaşık 2000 yılı aşkın süredirkullanılan en eski mantar türüdür ve içerisinde 400’ün üstünde biyolojik aktif bileşenbulunmaktadır. Reishi mantarı ayrıca ergosteroller, tamamlanmış proteinler, doymamışyağ asitleri, vitaminler, riboflavin (B2), magnezyum, kalsiyum ve çinkoiçeren mineraller ihtiva eder.

Uyarılar:Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocukların kullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg x 90 Tablet

FİYATI : 121.00 TRY


BİTKİ KARIŞIMLI TABLET

TAKVİYE EDİCİ GIDA

Doğadan gelen bitki özlerinin kolay kullanıma uygun tablete dönüştürülmüş hali…

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocukların kullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 3 defa 1’ er tablet, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Kutu İçeriği
400 mg x 90 Tablet
FİYATI : 141.00 TRY

LS1001
BİTKİ KARIŞIMLI SIVI TAKVİYE EDİCİ GIDA

Doğanın mucizesi bitkilerin takviye edici katkısıylavücudunuza değer verin…

Metabolizmayı destekleyici etkisi bulunan doğadan gelen bitki özlerinin formüle edilerek günlük hayatınızda rahatça kullanabilmeniz için sizlere sunulmuştur.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 10 yaş ve altındaki çocukların kullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli:
Günde 2 defa 1 er poşet (15 mL) kullanılması tavsiye edilir.  

Kutu İçeriği
40 x 15 mL
NET: 600 mL

FİYATI : 296.00 TRY

KRİLL OİL TAKVİYE EDİCİ GIDA

Krill, dünyanın dört bir yanında okyanuslarda yaşayan, küçük, yarı saydam ve karidese benzeyen kabuklu bir deniz canlısıdır. Krill yağı Antarktik Krill’i adı verilen kabuklu minik bir canlıdan elde edilir ve son zamanlarda en çok tercih edilen omega-3 kaynağıdır. Krill yağı % 40 fosfatidilkolin, EPA ve DHA olarak % 30 omega-3 yağ asitleri, astaksantin, vitamin A, vitamin E, çeşitli yağ asitleri ve yeni deniz flavonoidlerinden oluşur. Krill yağı 1990’larda keşfedilmiştir. Krill yağı gıda takviyesi olarak 2002 yılında tüm dünyada kullanılmaya başlanmıştır ve 2002 yılından beri NASA tarafından astronotların beslenme programında kullanılmaktadır. Krill yağı 2010 yılında Belçika’da, 2011 yılında ise Danimarka’da yılın ürünü olarak seçilmiştir.

Krill yağı ile karşılaştırdığımızda, balık yağı daha yüksek yoğunlukta omega-3 yağ asitleri içermesine rağmen, krill yağında bulunan omega-3 yağ asitleri vücut tarafından daha iyi emilir. Bunun nedeni, balık yağındaki omega-3 yağ asitlerinin sadece lipitle çözünebilen trigliseritlere veya etil esterlere bağlanmasına karşılık, krill yağındakilerin amfipatik fosfolipidlere bağlanmasıdır, yani hem suda hem de yağda çözünürler. Krill yağındaki fosfolipitler EPA ve DHA’nın daha iyi emilmesine katkıda bulunur. Balık yağı ile karşılaştırdığımızda, krill yağı doğal olarak astaksantin içerir. Astaksantin betakaroten gibi karotenoid sınıfına ait doğal, kırmızımsı bir pigmenttir. Astaksantin esas olarak yeşil algler tarafından üretilir. Alglerle beslenen kabuklulara kırmızı rengi verir. Yüksek astaksantin miktarı krill yağını bozunmaya karşı korur. Omega-3 yağ asitleri vücutta EPA ve DHA’ya metabolize olur. Bu nedenle, EPA ve DHA bakımından zengin olan omega-3 yağlarının doğrudan besin olarak alınması, takviye edici gıda olarak en fazla yararı sağlamaktadır.

Uyarılar

Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 11 yaş ve altı çocukların kullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli

11 yaş üzeri yetişkinler için günde 2 kapsül olarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Kutu İçeriği

500 mg X 60 Kapsül

FİYATI : 236.00 TRY


COLOSTRUM TAKVİYE EDİCİ GIDA

Ağız sütü olarak da bilinen kolostrum, doğumdan hemen sonra -genellikle ilk 6 saatte- meme bezleri tarafından üretilen yoğun kremamsı bir sıvıdır. Bileşimi ve görünüşü normal sütten farklı olup koyu kıvamlı, besleyici değeri yüksek bir salgıdır.

Kolostrum, meme salgılarından ve kandan geçen proteinlerin birikmesi ile oluşur. Rengi, koyu sarıdan kahverengiye kadar değişir. Normal sütte bulunan bütün maddeler kolostrumda bulunmakla birlikte, sütte bulunmayan bazı biyoyararlı maddeler kolostrumda bulunmaktadır. Kolostrum süte göre daha yüksek oranda protein, yağ, vitamin ve mineral madde içerir. Beslenme açısından sahip olduğu üstün özellikler kolostrumu özel bir gıda maddesi seviyesine getirmiştir. Bu nedenle yıllar geçtikçe kullanımı yaygınlaşmış, farklı formlar halinde tüketime sunulmuştur.

Uyarılar

Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 11 yaş ve altı çocukların kullanması tavsiye edilmez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım Şekli

11 yaş üzeri yetişkinler için günde 2 kapsül olarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Kutu İçeriği

500 mg X 60 Kapsü

FİYATI : 192.00 TRY

THERMOSİA TAKVİYE EDİCİ GIDA

THERMOSIA

Ogansia Thermosia yeşil kahve içeren takviye edici gıda, düşük kalorili diyet yapan bireylerin beslenmesini desteklemek amacıyla geliştirilmiştir. Ürünü uygun bir diyet programı uygulayarak ve fiziksel aktivitenizi artırarak kullanabilirsiniz.

Thermosia, ideal kilonuza kavuşma yolculuğunda size destek olacak bir gıda takviyesidir. İçerisinde bulunan bitki özlü bileşenler ile kendinizi canlı, hafif ve enerjik hissetmenize yardımcı olur.

Thermosia İçeriği

Yeşil Kahve Ekstresi, Yeşil Çay Ekstresi, Kırmızı Biber, Yaban Mersini Ekstresi, Tarçın, Miyo-inositol, L-Methionine, Krom Pikolinat

Uyarılar

14 YAŞ ÜZERİ YETİŞKİNLER İÇİNDİR. 14 yaş ve altındaki bireylerin kullanması tavsiye edilmez. Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Kullanıcıların dikkatine; Tarım ve Orman Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Takviye Edici Gıdalar Tebliği’ne göre takviye edici gıdaların etiketinde, sunumunda ve reklâmında; bir hastalığı önleme, tedavi etme veya iyileştirme özelliğine sahip olduğunu bildiren veya böyle özelliklere atıfta bulunan ifadeler yer alamaz.

Kullanımı

14 yaş üzeri yetişkinler için günde 2 kapsül olarak tüketilmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük tüketim olan 2 kapsül 4,4 mg kafein içerir. Çocuklar veya hamile kadınlar için tavsiye edilmez.

Kutu İçeriği

500 mg X 60 Kapsül

FİYATI : 192.00 TRYGLUKOZAMİN TAKVİYE EDİCİ GIDA

Ogansia Glukozamin Sülfat İçeren Takviye Edici Gıda

Kas ve iskelet sisteminin yeteri kadar sağlıklı olması günlük fonksiyonların yerine getirilmesi için oldukça önemlidir. Güçlü bir kas ve iskelet sistemi için dengeli beslenme ve hareket en önemli parametrelerdir. Bunun dışında iskelet ve kas sistemi sağlığınızı takviye edici gıdalar ile destekleyebilirsiniz. Kas ve iskelet sistemi ile ilgili olarak akla gelen ilk takviye edici gıdalar glukozamin, kondroitin ve MSM kombinasyonudur.

Ogansia Glukozamin Sülfat İçeren Takviye Edici Gıda, glukozamin sülfat, kondroitin sülfat, metilsülfonilmetan (MSM) ve Akgünlük (Boswella serrata) ekstresi içermektedir.

Glukozamin normalde vücudumuz tarafından da üretilen şeker ve protein zincirlerinden oluşmaktadır. Eklem ve kıkırdak yapısında doğal olarak bulunmaktadır. Glukozamin birkaç farklı formda karşımıza çıkabilir. Bunlardan en sık kullanılanı sülfat formunda olanıdır. Kondroitin molekülü de yine doğal olarak insan vücudunda bulunan karmaşık karbonhidrat yapısında kıkırdağın önemli bir bileşenidir. MSM olarak bilinen metilsülfonilmetan organik bir sülfür kaynağıdır. Literatürde glukozamin, kondroitin, MSM bileşenleri ile Akgünlük (Boswella serrata) bitkisinin eklem kıkırdağının korunmasına, beslenmesine yardımcı olup desteklediğine dair bilgiler mevcuttur.

Ogansia Glukozamin İçeren Takviye Edici Gıda kas ve iskelet sisteminizi desteklerken korunmasına da yardımcı olur.

Uyarılar

18 YAŞ ALTI BİREYLERDE KULLANILMAZ. Bu takviye edici gıdanın 3 aydan fazla kullanılması durumunda doktora danışılmalıdır.Tavsiye edilen günlük tüketim miktarını aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız.

İLAÇ DEĞİLDİR.

Kullanıcıların dikkatine; Tarım ve Orman Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Takviye Edici Gıdalar Tebliği’ne göre takviye edici gıdaların etiketinde, sunumunda ve reklâmında; bir hastalığı önleme, tedavi etme veya iyileştirme özelliğine sahip olduğunu bildiren veya böyle özelliklere atıfta bulunan ifadeler yer alamaz.

Kullanımı

18 yaş üzeri yetişkinler için günde 3 tablet olarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Kutu İçeriği

600 mg X 60 Tablet

FİYATI : 192.00 TRY

UYARI : Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız.
https://ogansiaurunleri.com  sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ürün ile  fiyatı konusunda ve  indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir. Sistemimiz Network Marketing sistemidir.
KAYIT VE SATIN ALMAK İÇİN : https://bayi.ogansia.com.tr/admin/uyeol/OGA03717531

40 Responses

 1. ogansia dedi ki:

  https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531
  Buradan Kaydolup ürün alabilirsiniz. Hatta Buradan kaydolduğunuzda anında ve bundan sonraki alışverişlerinizde ömür boyu %30 indirimli alma hakkına sahipsiniz.
  Bunun için minimum 300 TL lik alışveriş yapmanız gerekmektedir. Çayı tek almak istiyorsanız iletişim kısmından bizimle iletişime geçiniz.

 2. Cansel Işık dedi ki:

  Evet ben doğruluyorum, üye değilim ama fibromiyalji ve eklem rahatsızlıklarım da dahil huzursuz bağırsak sendromundan çok muzdariptim,aynı zamanda kilo tutuyordu vücudum.Tıkanmıştı metabolizmam.Kolon temizliği detokslar mı istersiniz,aklınıza gelecek her bitkisel alternatif tıp ritüellerini denemiştim.Şeker ve Tansiyonda oluşmuştu.Arkadaşlarımdan birisi durumuma üzüldüğü için üyesi olduğunu belirtti ve üyeler arasında doktorlarında olduğunu söyleyerek onlara danıştı.Sonra bana bir kutu SPIRULINA olanı hediye etti.Bunların yanı sıra B vitamini ve Magnezyumda alıyordum.Vitaminlerimle kullanmış olmama rağmen 1 kutunun etkisini anlatamam,iki hafta içinde yıllardır her ne yaptımsa veremediğim kiloyu tıkır tıkır verdiğimi fark ettim.Ayrıca ben aç karnına kullanılınca kilo verdirdiğini,tok karnına kullanınca kilo aldırdığını bile bilmiyordum.Resimlerini yollamıştı whatsaptan ama reklam işte diyerek bakmamıştım.Çünkü ben daha çok kas ağrılarım için dertlenmiştim ona.Gerçekten aktar işi değilmiş.Ona kalırsa piyasada ne paralarımızı sömürdüler uyduruk tozlarla,yapraklarla.Ürünlerin içeriğinde Reishi mantarının da olması muhteşem.Hayran kaldım.İkinci kutuya geçeceğim.

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Cansel Işık Hanım… İlgi ve alakanız için vede yorumunuz için size çok çok teşekkür ederim. Fiyat Olarak Diğer firmaların fiyatlarından düşük olduğu gibi adet olarak da içinde fazla var zaten… Size tekrar teşekkür edirim ve yaşamınız boyunca sağlık ve mutluluklar dilerim….

 3. Said çavdır dedi ki:

  İyi günler ben üç farklı takviye edici gidanizi aldım aldığım kişiler ucunu aynı zamanda kullanın dediler yani günde 9 tane yutmuş olucam ve bu da bana biraz saçma geldi sizce ne yapmalıyım

  • ogansia dedi ki:

   Sayın Said Bey Üzerinde günde ne kadar kullanacağınız yazılıdır. 3 ürünü de sabah öğle akşam kullanmanızda hiç bir sakınca yoktur… Kendimde o şekilde kullanıyorum.

   • ibrahim dedi ki:

    ne işe yaradığı yazmamış. neye iyi geliyor mesela ?

    • ogansia dedi ki:

     Merhabalar İbrahim Bey
     https://ogansiaurunleri.com sitemiz Ogansia ürünlerini tanıtmak ve iş fırsatı sunmak amaçlı olup bu web sitesinden satış yapılmamaktadır. Ben Ogansia Firmasının Bayilerinden
     ( Distribitörlerinden ) biriyim. https://ogansiaurunleri.com Benim şahsi sitemdir. Ürün ile fiyatı konusunda ve indirimli nasıl alınacağı veya ürünün nasıl temin edileceği konusunda bilgi amaçlı bir sitedir.
     Sistemimizin Çalışma Şekli Network Marketing Sistemidir.

     Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız.
     Firmamız OGANSIA İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi; daha sağlıklı ve kaliteli ürünler üretip bu ürünleri kendi satış modeliyle müşterilerine ulaştırmak ve sektöre yeni bir yön vermek amacıyla 2015 yılında Bursa’ da kurulmuştur.
     Kısa bir zamanda çok hızlı bir büyüme gerçekleştiren OGANSİA A.Ş, bugün kendi fabrikasında, ileri teknoloji ile ürettiği ürünlerini dünyanın birçok ülkesindeki bayii ve müşterilerine ulaştırmaktadır. Aynı zamanda uzman ve güler yüzlü kadrosuyla Bursa genel merkez ofisinde bayi ve müşterilerine kaliteli hizmet ve destek sağlamaktadır.
     VİZYONUMUZ
     OGANSİA markalı ürünlerimizi tüm dünyaya tanıtarak, kendi satış modelimizle devrim yaratmak; bu alanda ürünlerimizin sağlığa ve yaşama değer katması ve bayilerimize en yüksek gelir hedefiyle, tüm dünyada sektör liderleri arasında yerimizi almaktır.
     MİSYONUMUZ
     Sağlıklı ve kaliteli ürünleri üreten ve iş alanlarında önemli yatırımlar yapan uluslararası bir Türk Şirketi olarak tanınmak, müşterilerimiz ile güçlü ortaklıklar kurabilmek, sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken; çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin salığına itibar etmek, kurumsal ve sosyal yükümlülüklerimizi yerine getirerek topluma faydalı bir şirket olarak faaliyet göstermektir.

     “Daha çok kazanç, daha sağlıklı bir yaşam”

     sloganıyla çıktığımız bu yolda, geleceğe güvenli adımlarla ilerlemektir.

     Şu anda Türkiye hariç 19 ülkede distribitörlerimiz mevcuttur. Ürünlerin içeriği kataloğ ve kutularında yazmakta olup ürünlerimizin içeriğindeki bitkisel doğal maddelerin ne işe yaradığını örneğin reişhi mantarı ne işe yarar diye yazıp internetten öğrenebilirsiniz… Bizler doktor değiliz.. Yukarıda da dediğimiz gibi ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Saygılarımla Mutlu ve sağlıklı günler dilerim…

 4. Hüseyin dedi ki:

  Aç karna mı yoksa tok karna mı alıyoruz

 5. ogansia dedi ki:

  Sponsor olmadan yaptığınız alışverişlerde %30 indirim olmaz.. kayıt olduğunuz zaman 100 puanlık 1 defaya mahsus alış veriş yaptığınızda ilk alışta ve ömür boyu satış fiyatından %30 daha indirimli alırsınzı.
  %30 ömür boyu indirimli almak için kaydolun : https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531
  Sponsor no : OGA03717531

 6. ogansia dedi ki:

  Şeyma Hanım Kaydolduğunuzda size dönüş yaparız…

 7. Derya dedi ki:

  Arkadaşlar ogansia nın kahvelerini mutlaka denemelisiniz günde bir fincan kahvem vardı tavsiye üzerine aldım hem enerji veriyor hem de metabolizmayı hızlandırıyor ayrıca tabletlerini de kullanıyorum

  • ogansia dedi ki:

   İlgi ve Alakanız için teşekkür ederim Derya Hanım.. Sağlıklı Mutlu ve Huzurlu günler dilerim…

 8. Kamil dedi ki:

  Yoğun çalışmak tan dolayı Halsizlik ve yorgunluk hislerine karşı hangi ürünü tercih edersiniz

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Kamil Bey
   Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız.
   Güne daha iyi başlamak ve dinç beyin ve beden için BLACK COFFEE ve COFFEE MOCHA yı alıp içindekileri bir kavonoza karıştırıp sabah öğle akşam kilolu iseniz aç karna kilonuz normalse yemeklerden sonra içiniz. Her öğün büyük bir su bardağı veya fincana karıştırdığınız kahveden bir yemek kaşığı kahve koyup sıcak suya karıştırıp içiniz. Ayrıca SPIRULINA TAKVİYE EDİCİ GIDA yıda günde 3 defa aç karna bol su ile yutunuz… Bu sizi zinde tutacaktır.
   %30-60 indirimli almak için aşağıdaki adrese tıklayınız.
   https://ogansiaurunleri.com/2017/07/06/224/
   Ürünlerden 2 şer kutu aldığınızda yukardaki adrese girdiğinizde açıklamayı okuyacaksınız anında ve ömür boyu indirim hak etmiş oluyorsunuz..
   Kaydolmak için de : https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531 adresine girip kaydınızı oluşturun ve alış verişinizi yapın.. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

 9. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar bende takviye gıdaların üçünü yesil cayi ve bir de sıvı ekstrantini aldim hepsini bir anda kullanmam da sakınca varmidir

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Zeynep Hanım… yeşil çayın 1 poşetini yarım litreye demleyin gün boyu için ve akşam 7 den sonra tüketmeyin. tabletleri üzerinde yazdığı gibi kullanın… Yüksek tansiyononuz varsa sıvı ekstratı günde 1 ölçeğini ikiye bölerek sabah akşam alın değilse üzerindeki gibi kullanın. Sıkıntı olmaz tamamen doğal ve organiktir.Sağlıklı günler dilerim. Ayrıca tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

 10. ogansia dedi ki:

  Merhabalar Ferya KÖKÇAM Hanım
  İçecek Olarak Ogansia Coffee Mocha ve Ogansia Black Coffee tavsiye ediyorum her ikisini karıştırıp günde 2-4 defa içebilirsiniz… Kahveleri karıştırıp büyük fincana 1 yemek kaşığı dökerek sıcak olarak tüketiniz..
  Tabletlerdende size
  Reishi Mantarı Tablet ,
  Propolis Tablet ,
  Spirulina Tablet
  Bu üç tabletide ve kahveleride kilonuz varsa aç karna yoksa tok karna almanızı tavsiye ederim.
  Ürünleri %30 indirimli almak için aşağıdaki adresten kaydınızı gerçekleştirip ömür boyu ve anında indirim kazanın.. Sağlıklı ve Mutlu yaşamlar dileriz..
  İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMAK İÇİN : https://bayi.ogansia.com/admin/uyeol/OGA03717531

 11. Yasemin sadim dedi ki:

  Merhabalar ben romatoid artrit ve hasimato hastasıyım. Haftada 1 metoart 15mg ve he gün sabah eutrox 75 mg kullaniyorum ogansia ürünlerinden sıvı ekstrat spiruluna tablet reishi tablet propolis tanlet krill oil aldim aslinda kahvelerini dis macunlarını krem vs de aldım ama ozellikle 5 li ürünün kullanımı benim için nasıl olmalı bilgi verebilir misiniz

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Yasemin Hanım
   Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. Ürünleride Doktorunuza danıştıktan sonra kullanınız…

 12. Mehmet dedi ki:

  Sedef hastalığı ne önerirsiniz

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Mehmet Bey
   Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. Gerekli cevabı mail adresinize de gönderdim.. Sağlıklı günler diliyorum.

 13. Hikmet dedi ki:

  Urunleriniz takviye edici gida oneriniz nedir

 14. esra dedi ki:

  Annem rahatsız ona kullandırmak istiyorum ama yan etkileri olur da annem kötü olursa bunun telafisi olmaz
  Annemin kalp damarında tıkanıklık var, bacaklarda sıvı kaybı var, tansiyon var bu yüzden çekiniyorum

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Esra Hanım
   Öncelikle geçmiş olsun..Acil şifalar diliyorum… Ürünlerimizin üzerinde içerikleri mevcuttur. Kullanmadan önce doktorunuza danışınız…
   Ayrıca Burada anlatılan ürünlerin amacı, içerdikleri vitaminler ve mineraller ile yetersiz ya da yanlış beslenmeye karşı sağlığımızı genel anlamda korumaya yardımcı olmaktır. Söz konusu ürünlerden bahsedilirken, herhangi bir teşhis, tedavi, iyileştirme veya özel bir hastalık ya da hastalıkları önlemeleri kastedilmemiştir. Eğer tıbbi bir problem yaşıyorsanız, mutlaka doktorunuza danışınız. Tekrar geçmiş olsun Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

 15. Emre kiraz dedi ki:

  İyi günler ben koşmak için ls1001 aldım ama etkisini hiç görmedim ekstra bana tavsiye edeceğiniz bişey varmı

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Emre Kiraz Bey
   Sizi Ogansia firmasıyla tanıştıran distribitör arkadaşla bağlantıya geçiniz. Yada Ürünü hangi bayimizden almışsanız o kişiyle irtibata geçiniz..

 16. serpil karakoç dedi ki:

  merhaba
  ben spirulina ve reishi mantarı tableti birlikte kullababilirmiyim
  günde bir kez kullanmam yeterli olurmu

 17. Nur dedi ki:

  Merhaba.ogansia reishi mantarı tabletinin içinde beta glukan varmı?bana içeriğini gönderirimisiniz

  • ogansia dedi ki:

   Merhabalar Nur Kaya Hanım Gerekli bilgileri mail adresinize gönderdim. Sağlıklı günler dilerim.

 18. Navruz dedi ki:

  Merhabalar benim babam troid kanserinden ameliyat oldu , hepsini aldıkları için hormonu dışarıdan tablet olarak alıyor yani guatr hapı kullanıyor halk agzında. Ama çok halsiz yorgun kolumu kaldırcak halim yok diyor ve sürekli kolum bacagım her yerinde agrı oldugunu belirtiyor ürünlerden hangilerini önerirsiniz ?

 19. Mehmet Yalçınkaya dedi ki:

  LS 1001 ürün ıçeriğinde ne olduğunu yazabilirseniz memnun olurum.

  • ogansia dedi ki:

   Doğanın mucizesi bitkilerin Reishi Mantarıyla desteklenmiş, arındırıcı ve yenileyici etkisiyle vücudunuza değer verin…
   İÇİNDEKİLER
   Saf Su, Küçük Kantaron Otu, Kırmızı Reishi Mantarı (Ganoderma Lucidum), At Kuyruğu Otu (Kırkkilit), Kara Hindiba, Zeytin Yaprağı, Meyan Kökü, Enginar Yaprağı, Isırgan Yaprağı, Nar Çekirdeği, Çörekotu, Çoban Çökerten, Hindiba, Kuru İncir, Bamya Çiçeği (Hibiskus), Kuşburnu, Siyah Üzüm Çekirdeği, Ceviz, Kuru Kayısı, Kuru
   Erik, Siyah Kuru Üzüm, Muz, Kırmızı Elma

 20. Fatma dedi ki:

  Merhabalar thermosıa tablet nasıl kullanılacak acaba zayıflamak için

  • ogansia dedi ki:

   Üzerinde yazdığı adet kadar aç karna yemeklerden yarım saat önce veya 1 saat. Yani 1 sabah 1 akşam olacak şekilde günde 2 tablet.

 21. Hülya dedi ki:

  Bana parkinson teşhisi kondu bir disbirator arkadaşım önerdi 1 aydır kullanıyorum sıvı extrat propolis reyshi mantarı ve glukozamin faydasını baya gördüm devam edicem

  • ogansia dedi ki:

   Öncelikle çok çok geçmiş olsun Hülya Hanım… İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim… En yakın zamanda sağlığınıza tamamen kavuşmanızı dilerim. Saygı ve hürmetle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir